Ropa nie jest magazynem wartości, Bitcoin jest, mówi Krypto Billionaire.

Rezerwy ropy wzrosły wraz ze spadkiem popytu spowodowanym sytuacją pandemii. Dlatego rząd oferuje obligacje zabezpieczone rezerwami ropy, ale kryptonim Bitcoin mówi, że Bitcoin jest lepszą opcją inwestycyjną niż Ropa.

Bitcoin jest wartością magazynu, a nie ropy – kryptoński miliarder Cameron Winklevoss
Bitcoin to wartość magazynu większa niż olej
Cameron Winklevoss, współzałożyciel giełdy Gemini, po raz kolejny zaangażował się w działalność na rzecz Bitcoin. W obliczu upadku prawie wszystkich sektorów z powodu pandemii, wielu uważa Bitcoin za bezpieczną inwestycję.

W ostatnim tweecie Winklevoss mówi, że bitcoin ma większą wartość magazynu niż olej, który był świadkiem spadku popytu w ostatnim czasie.
Wraz z rosnącym przyjęciem i gwałtownym wzrostem cen, Winklevoss popchnął jeden z ulubionych aktywów cyfrowych jako najbardziej rzadki aktywów kiedykolwiek, Bitcoin. W czasie prasy, Bitcoin jest notowany na poziomie 11753 dolarów wobec dolara amerykańskiego z niewielkim wzrostem o 1,56 procent w ciągu ostatnich 24 godzin. Jednak kluczowym argumentem Cameron jest to, że maksymalna podaż Bitcoin jest ograniczona i znana, podczas gdy trudno jest przeanalizować niedobór innych tradycyjnych aktywów, takich jak Gold i Oil.

Cena Bitcoin’a 14 sierpnia

Wykres cen Bitcoinów – CoinMarketCap
To może być interesujące – Bitcoin na 200 miliardów dolarów Market Cap Shines z funduszy hedgingowych Hitting 5 miliardów dolarów Mark

Bitcoin – The More Scarce Asset
Trwająca krytyczna faza ekonomiczna pozostawiła inwestorów w tyle za poszukiwaniem wiarygodnego aktywa, w które można by zainwestować. Mniejszy popyt na ropę naftową zmusił takie rządy jak irański do zaoferowania obligacji zabezpieczonych ropą.

Z drugiej strony, współzałożyciel Bitcoin System Geminisays jest lepszym rozwiązaniem niż ropa naftowa. Bitcoin ma większą wartość magazynową i jest bardziej deficytowy niż ropa naftowa. Jednak zwolennicy kryptoreklamy zgodzili się z jego zdaniem, ale niektórzy użytkownicy wyrazili swoją dezaprobatę.

World Oil demand Fell Steeply
Zgodnie z ostatnim oświadczeniem Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową (OPEC), popyt na ropę naftową spadł na całym świecie. Wynika to z trwającego kryzysu COVID-19, który pozostawił niemal cały świat pod zamknięciem.

Spadek popytu zostałby jednak przywrócony w kolejnych miesiącach, ponieważ wiele krajów złagodziło skutki blokady. W związku z tym oczekuje się, że popyt na ropę odbije się do przyszłego roku.

Krótko mówiąc, pandemia COVID-19 dotknęła każdy sektor odwrotnie. Odtąd inwestorzy poszukują „bezpiecznych schronień“ dla swoich funduszy. Dlatego, jak powiedział Winklevoss, Bitcoin może być lepszym rozwiązaniem, ponieważ oczekuje się, że w najbliższych dniach aktywa cyfrowe przewyższą wszystkie inne tradycyjne aktywa.

Das könnte dich auch interessieren …